eren Kimya 2001 yılında Sn. İsmail Özcan tarafından kurulan bir aile şirketidir. Kuruluşundan bugüne geçen süre içerisinde kimya sektöründe isminin önüne kalite ve güvenilirliği ekleyerek, müşteri memnuniyetini işletme politikası haline getirmiştir. Müşterilerimize sunduğumuz teknik yardımla en iyi sonuç için en etkin çözümü sunmaktayız. Sattığımız tüm ürünlerde dikkat ettiğimiz en önemli unsur olan fiyat – performans kıyaslama- sıyla; siz, müş- terilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmaktayız. Şu an ürün yelpazemizde bulun- durduğumuz çok çeşitli ürünlerle siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermekten gurur duymaktayız.

KALİTE VE GÜVENİN ADI “CEREN KİMYA”

Şirketimiz gözettiği ürün kalitesi yanı sıra hızlı sevkıyat anlayışıyla sizin taleplerinizi en kısa sürede yerine getirmektedir. Başarının, değişime ayak uydurmaktan geçtiğine inanan kuruluşumuz ; sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek . Yeni gelişmeleri sizlere en kısa sürede sunmaktadır.

 

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ...

Çağımızda bilgi, onu bulundurana ve kullanana büyük imkanlar sunmaktadır. Bu hususta kuruluşumuz sizlere sağladığı teknik destekle size yardımcı olacak bilgileri vermekte ve bunları nasıl kullanacağınızı göstermektedir.

 

SATIŞ ÖNCESİ VE SONRASI TEKNİK DESTEK...

Firmamızda bulunan geniş ürün yelpazesinden web sitemizin ürünler kısmına bakarak bilgi edinebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için Kimya Mühendisimiz Sn. Zehra Özcan’dan bilgi alabilirsiniz.

Ceren Kimya’nın web sitesine konuk olduğunuz için şimdiden size çok teşekkür eder en kısa zamanda şirketimize de bekleriz. 
 
Yapım : R.Tasarım